На Дніпропетровщині не відкриють школу - закінчилися гроші на ремонт

Опорна школа №1 міста Перещепине Дніпропетровської області у вересні не прийме школярів, оскільки розпочату реконструкцію закладу через брак коштів не буде завершено.
Про це кореспонденту Укрінформу повідомила директор Перещепинської опорної школи №1 Таїсія Малиновська.
За її словами, Дніпропетровська ОДА обіцяла масштабне оновлення за три літні місяці. У червні розпочалася реконструкція і темпи робіт вказували на те, що 600 учнів 1 вересня прийдуть в оновлену школу, але роботи спочатку загальмувалися, а тиждень тому взагалі припинилися, сказала вона.
«До обласного управління капітального будівництва, який є виконавцем робіт, перестали надходити кошти з держбюджету. Обласна рада говорить, що гроші є, однак насправді на рахунках – немає», - зазначила Малиновська.
За її словами, щоб вийти із ситуації, нині педагоги перерозподіляють 125 класів по двох інших навчальних закладах міста. Дітям доведеться вчитися у дві зміни, крім того, до школи треба буде добиратися майже 2,5 км.
У Дніпропетровській обласній держадміністрації запевнили, що з початком вересня кошти надійдуть у повному обсязі і реконструкція продовжиться.
Перещепинську опорну школу відкрили у 1973 році. Відтоді вона не зазнавала жодного оновлення й була майже в аварійному стані, протікав дах, в класах була пліснява, на стінах – тріщини.
Поділитись на Google Plus

Автор новини

0 коментарі:

Дописати коментар